Konstrukce pro propojení se světem

Kombinujeme tradici a inovaci a výsledkem jsou kvalitní nosné ocelové konstrukce do železničních i silničních mostů po celé České republice. Za svou téměř sedmdesátiletou historii se naše produkty staly součástí desítek projektů, mezi nejvýznamnější patří aktuálně nově vybudovaný železniční most na trase Lysá nad Labem – Čelákovice v rekonstrukce rámci železničního koridoru, lávka Hýskov nebo Trojský most v Praze. Po mnoho dalších našich konstrukcích se každý den dopravuje tisíce lidí třeba do práce a zpět.

Kromě mostních konstrukcí se věnujeme také výrobě a montáži dopravních značení, návěstidel či pylonů. V rámci pozemního stavitelství dodáváme nosné ocelové prvky a ve vodohospodářské oblasti stojíme za příslušenstvím do protipovodňových zábran, plavebních komor a ČOV. 

Jsme součástí VINCI Construction CS, největší stavební skupiny u nás

70

let zkušeností

2000

projektů každý rok

4100

zaměstnanců

Tradice a odkaz, na který navazujeme, nás zavazují. Jsme hrdí nejen na své projekty, ale i na to, že jsme součástí největší stavební skupiny na území České republiky a Slovenska, VINCI Construction CS. Ta působí ve všech stavebních oblastech – od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Buduje páteřní komunikace, železniční i tramvajové tratě, sportovní hřiště, městské komplexy nebo vodní díla, bytové domy, průmyslové haly, opravuje historické památky. VINCI Construction CS zaměstnává víc než 4000 lidí a každý rok dokončí na 2000 projektů.